VEPA’62 KIŞ TRENDLERİ

VEPA’62 KIŞ TRENDLERİ

BCBGeneration, Jessica Simpson, Vince Camuto, Fornarina, Fitflop, Superga, Toms, Vans, Tommy Hilfiger gibi dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulunduran VEPA’62, farklılaşan, trendy, iddialı ve dikkat çekici modelleriyle kış sezonuna hızlı bir giriş yaptı.

Screen Shot 2015-02-13 at 19.26.35

BCBGENERATION
Kış sezonunda BCBGeneration kendine özgü stili olan genç kadınlara tamamen özgür ve sıradışı bir koleksiyon sunuyor. Koleksiyonda öne çıkan ateş kırmızısı, safir, bakır, gümüş, kurşun gibi metalikler, taba, bordo ve toprak tonlarındaki renk paleti, mevsimin tüm tonlarını ayakkabılara yansıtıyor. Koleksiyonun en göze çarpan desenlerinden biri de kamuflaj. Asimetrik kalıplar, lazer kesimli stilettolar ve parmak dekolteli bootie modeller ile koleksiyon standartların dışına taşıyor.

Screen Shot 2015-02-13 at 19.27.10

JESSICA SIMPSON
İlk kez 2005 yılında lanse edilen Jessica Simpson koleksiyonu, Amerikalı ünlü şarkıcı ve stil ikonu Jessica Simpson tarafından yaratıldı. Daha çok gündelik yaşama hitap eden koleksiyon ikonik, trendy, rahat ve ulaşılabilir olması bakımından her stilden kadını yansıtıyor. Kış koleksiyonunda seyahat ruhundan ilham alan doğal kumaşlar, toprak tonları ve egzotik hayvan desenleri göze çarpıyor.

Screen Shot 2015-02-13 at 19.26.57

FORNARINA
Sport ve Glam koleksiyonlarındaki Fornarina ayakkabı modelleri, kırmızı halıya yakışır zarif topukluların yanında zımbalı asi botları da kapsıyor. Nadide materyallerin birleşimi ve sayısız renk tonu, dikkat çekiyor. Dantel, pul işlemeler, kamuflaj, tay tüyü gibi cesur detaylar, koleksiyona farklılık getiriyor. Sivri burun feminen stilettolar, Go’lardan gelen maskülen Beatles tarzı, 90’h yılların favorisi grunge stilde asker botları ve koşu ayakkabısını andıran sneaker modeller ile koleksiyon modaseverlere oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.

Screen Shot 2015-02-13 at 19.26.48

VINCE CAMUTO
Vince Camuto koleksiyonunun yansıttığı trendlerden Short Notice, yeni nesil moto ve militer tarzları benimseyen bir trend olarak koyu mor, kum beji ve koyu griden oluşan renk paleti içerisinde karşımıza çıkıyor. Bu sezonda metalik deriler, ihtişamlı süet materyaller ile modern lazer kesim detaylarını çokça görmeye hazırlıklı olun. HardVVear trendinde ise siyah, haki yeşili, kurşun gibi daha kışlık renkler üzerinde beliren toka, fermuar, metal plakalardan oluşan bol aksesuarlı ve ihtişamlı bir duruş karşımıza çıkıyor. Bu sezon ayrıca sıkça görülen kapitone, pilise, büzgü ve dantel gibi detaylar çanta ve ayakkabılara yeni ve farklı bir yorum ekliyor. Baloncuklu görünümlü kabartmalı deriler, batik boyalı deri ile süet ve parlak yılan deri karışımları gibi alışılmışın dışında materyal miksleri ise stilinizi herkesin imrenerek bakacağı çok farklı bir noktaya götürüyor.