W ISTANBUL’UN YENİ YÜZÜ

W ISTANBUL’UN YENİ YÜZÜ

W Istanbul, yenilenen yüzü ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Değişen girişi ile ilk andan itibaren iddiasını ortaya koyan otel, girişten W Lounge’a kadar uzanan ve bir mücevher kutusunu andıran etkileyici tüneli ile misafirlerine hoş geldin diyor.

W Istanbul, renovasyonu Mahmut Anlar tarafından gerçekleştirilen yeni yüzüyle misafirlerini ağırlıyor. Ünlü mimarın ‘’Mücevher Kutusu’’ diye nitelendirdiği konsept ile yenilenen W Istanbul, şehrin şık ambi- yansını ve kozmopolit kimliğini modern bakış açısıyla yorumluyor.

Otelin girişinde yer alan “Who’s Behind The Mirror/ Aynanın arkasında kim var?” enstalasyonu, renovasyon sonrası en çok dikkat çeken unsurlar arasında yer alıyor. Türk gelenekleri ile modernize edilmiş sanatın birleşimi aynalı duvarlar, ışık ve imaj oyunlarıyla W Istanbul misafirlerine büyülü bir atmosfer sunuyor. Arka bölümü Os- manlı kültüründen motiflerle süslenen aynalı duvarlar, döndüklerinde Osmanlı’dan kalma ve halen Istanbul’da bulunan ikonik tarihi eserleri W Istanbul’a taşıyor.

W Lounge, renovasyon sonrası yenilenen yüzü ile şık ve keyifli bir ortam sunarken, ünlü organizasyonların, şık defilelerin ve unutulmaz Dj performanslarının vazgeçilmez mekânı olmaya devam ediyor. Mahmut Anlar tarafından bilgeliği temsil eden tarihi Ayasofya’dan ilham alınarak tasarlanan özel oturma grupları dikkat çekiyor. W Lounge genelindeki özel alanlarda separatör görevi gören farklı renklerdeki “W” sembolü, özel partilere tanıklık edeceğiniz Daily Bar’ın tavanında ise bar aksını ta- nımlamak için kullanılıyor.

Akaretler Sıraevler’in orijinal mimari yapısından dolayı, müs- takil kabana, bahçe veya terası olan birçok değişik oda tipi sunan W Istanbul, yenilenen FIT spor salonu ve gün ışığı alan , DAY SPA ile de farklı ve özel rahatlatı- cı terapileri deneyimleyebilmeni- ze olanak sağlıyor.

‘Gizli Bahçe’ konseptindeki terası, gün boyu kullanabilece- ğiniz veya konaklayabileceğiniz kabanalı muhteşem odaları ve kendi salonunuzun konforunu göz kamaştıran Boğaz manzara- sıyla birleştiren yepyeni Cool Cor- ner Suiti ile W Istanbul, kendinizi evinizde hissettiriyor.

W Istanbul’un süitleri kına gecesi, gelin hamamı, bekarlığa veda, doğum günü, baby shower, boşanma partisi, özel kutlamalar ya da içeriğini sizin belirleyeceğiniz hayalinizdeki tüm partiler için size unutulma- yacak bir atmosfer sunuyor. Size özel dekore edilebilen süitlerde W Istanbul kusursuz hizmet anlayışıyla partilerinizi unutulmaz anlara dönüştürüyor.

Göz alıcı girişi, yeniden yorumlanan oda ve suitleri ve W Lounge ile W Istanbul, bu şık atmosferi yaşamak isteyenleri bekliyor!

w2