YENİ BULUŞMA NOKTANIZ – ASTORIA

YENİ BULUŞMA NOKTANIZ – ASTORIA

Yenilenen Astoria, İstanbul’un prestijli iş bölgesinde bir buluşma noktası olmak üzere tasarlandı. İş dünyasının yoğunluğunda hayatı kolaylaştırmak için yeniden planlanan Astoria, çalışma hayatının çizgine uygun giyim, hediyelik eşya mağazaları, kuaför, güzellik ve bakım merkezleri ve popüler kafe ve restoranlara ilave olarak toplantılar arasında mobil cihazlara şarj desteğinin de alınabileceği eksiksiz bir buluşma noktası haline geldi.

Şehirler geliştikçe binalar ve mekanlar da yeni kullanım alanları ve işlevler kazanırlar. İstanbul son 15 yılda geçirdiği değişimlerle küresel bir fenomen haline geldi. Yaşanan bu değişime uyum sağlamak adına Astaş Holding, Esentepe’deki karma projesi Astoria’yı yeniden değerlendirdi. Astoria’nın iş hayatının çekim merkezindeki seçkin konumu, yeniden yapılandırılması konusunun Astaş’ın gündemine taşınmasındaki önemli etkenlerden biri oldu. Bu doğrultuda Astaş Holding, dinamik yaşamı destekleyen, mağaza, restoran ve kafelerle çevrili, yüksek tavanlı ve doğal ışıklı çalışma alanlarına da sahip bir ‘‘Buluşma Noktası’’ konseptini hayata geçirdi. Mevcut alanların yeniden kullanılması, ayrıca kent dokusunun sürdürülebilirliği olgusunu da desteklemektedir.
Ofis katlarının kısa bir süre içerisinde dünyaca ünlü, lider medya firmalarından biri tarafından kiralanmış olması, markalı projelerin Türkiye’deki tartışmasız bir numaralı geliştiricisi olan Astaş Holding için büyük önem arz etmektedir.

Screen Shot 2015-03-07 at 12.46.24

Perakende mağaza alanları iş hayatına uyumlu olabilecek şekilde yeni bir formda düzenlendi. Yeme-içme ve restoran konsepti ile sanat ve spor merkezinin birbirine entegre olarak tasarlanan alanlarıyla Astoria, gün içindeki ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilecek servis ve olanaklara sahip oldu.

Elektronik, hediyelik eşya ve aksesuar mağazaları, yoğun iş hayatınız içerisinde kolayca alışveriş yapabileceğiniz bir süpermarketin yanı sıra, Astoria’nın yeni konseptinde, Wi-fi bağlantısı kurabileceğiniz açık teraslar, şarj noktaları ile donatılmış ortak dinlenme ve oturma alanları da mevcut.

İş hayatına yönelik günlük gereksinimleri temin ederken içinde rahat edebileceğiniz bir alan yaratan Astoria yenilenen servisleriyle bölgede tercih noktası oldu.

Screen Shot 2015-03-07 at 12.49.00

Astoria AVM:
Tel: 0212 215 2222, Email: info@astoria.com.tr, www.astoria.com.tr

Astoria Offices:
Tel: 0212 215 2020
Email: offices@astas-holding.com
www.astas-holding.com