YENİ TOPMODEL KENDALL JENNER

YENİ TOPMODEL KENDALL JENNER

Yeni topmodelllerden Kendall Jenner, Kardashian kardeşlerin küçüğü… Dünyada en çok fotoğraflanan, Instagram’da en çok takipçisi olan kişilerden biri ve henüz 19 yaşında.

Kendall Jenner, ‘Kardaşyan Kardeşler’in küçüğü; Kim, Khloe ve Kourtney’nin anne bir, baba ayrı kızkardeşleri. Anne Kris ve Amerika’nın Olimpiyat Madalyalı atleti Bruce Jenner’ın kızı… Kendall, Jenner/Kardashian ailesine doğduğu günden beri zengin. Ve ünlü. Hem de çok ünlü… Daha ehliyet alacak yaşa gelmeden ailesinin ‘reality’ televizyon programı ‘Keeping Up With The Kardashians’ın parçası oldu.

kendall3
Son iki sezondur ise kendi bileğinin hakkıyla kazandığı yeni bir ünvanı var. Kendall Jenner artık bir topmodel. Sonbahar ve Kış 2015/16 koleksiyonlarının sunulduğu ve birkaç ay önce düzenlenen moda haftalarındaki defilelerde neredeyse tüm büyük markaların podyumlarında boy gösterdi. Özellikle New York ve Paris moda haftalarını salladığını söyleyebiliriz. Herkesin gözü üzerindeydi. Moda dünyasındaki pek çok kişi, Kendall Jenner’ın bir sonraki ‘en popüler topmodel’ olacağı konusunda hemfikir.

kendal2

YENİ TOPMODEL

Kendall henüz 19 yaşında. En yakın arkadaşları Karlie Kloss, Cara Delevigne, Gigi Hadid… Yani diğer topmodeller. Bu kızlar, belki de 1990’lı yıllardan beri görmediğimiz bir topmodel klanını oluşturuyorlar. Onların farkı, çok daha sıkı fıkı olmaları ve çok daha fazla göz önünde olmaları. Kendall, herhalde paparazziler tarafından en çok izlenen, en çok fotoğrafı çekilen kişi. Ama öte yandan kendi attığı tweetlere, instagram paylaşımlarına ve sosyal medyada milyonları bulan takipçi sayısına bakılacak olursa bu ilgiden memnun olduğunu söyleyebiliriz. O, hiçbir zaman yalnız değil. Evden çıktığı anda ona eşlik eden kocaman bir koruması var. Koruması ona yurt dışına gittiği zaman da eşlik ediyor. Ayrıca şoförü ve Kardashian ekibinden pek çok kişi daha her an yanında. Ama Kendall bundan hiç de rahatsız görünmüyor. Hep sakin, telaşsız, güleryüzlü…

kendall4

kendall5